Tenisky ku všetkému

Dnešná doba nám ponúka množstvo druhov tenisiek v rozličných farbách a prevedeniach. Vo svojej ponuke ich má množstvo módnych značiek. Sú skvelým prvkom, ktorý doplní takmer každý outfit. Medzi najobľúbenejšie značky tenisiek patria Nike, Adidas, Supra, Vans a veľmi veľa ďalších. Niekedy nosené len k športovému oblečeniu, avšak dnes to už neplatí. Hodia sa výborne ku všetkému!

svatba

Najzákladnejšou kombináciou je obutie si tenisiek ku športovému oblečeniu, niekam na prechádzku alebo len tak na dlhšiu chôdzu. V tomto prípade je veľmi veľa druhov, ktoré môžete zvoliť. Ideálne je ich skombinovať aspoň s jednou časťou oblečenia.

Ďalšou obľúbenou kombináciou sú tenisky a „jeansy“. Táto nestarnúca klasika je ideálna na bežný deň alebo len tak do mesta. V kombinácii s denimom vyznejú najviac výrazne tenisky, ktoré sú zaujímavé nielen farbou ale aj tvarom a prevedením. K takémuto outfitu zvoľte už len jednoduché tričko alebo bielu jednoduchú košeľu a môžete vyraziť!

V poslednej dobe veľmi obľúbenou kombináciou sú šaty a tenisky. Veľmi diskutovaná téma a je na ňu množstvo názorov. Mladí ľudia si túto kombináciu veľmi pochvaľujú a radi ju nosia. Starší, však nesúhlasia a presadzujú názor, že je to nevhodné a sú za overenú klasiku. Už dávno však neplatí, že ku šatám sa nosia iba lodičky!

Aké tenisky sú ale vhodné práve ku šatám? Voľte skôr jednoduché a nie veľmi výrazné prevedenie. Je podstatné aby bola zachovaná istá „ženskosť“. Preto je dobré zvoliť tenisky napríklad s čipkovanou aplikáciou, ktoré podporia elegantný vzhľad. Farby sú vhodné úplne jemné ako napríklad biela, béžová alebo púdrová. Vhodnou alternatívou sú aj pastelové farby.

Vyjadrenie seba

Pre mnohých je nosenie tenisiek vyjadrením vlastnej osobnosti a spôsobom ako byť niečím charakteristický. Z môjho pohľadu je veľmi dobré vyjadriť na svojom oblečení seba. Každý človek je jedinečný a práve to môže vložiť aj do svojho štýlu obliekania.

kecky

Poslednou vecou, ktorú spomeniem je kombinácia tenisiek s výraznými ponožkami. Určite ste si to už všimli. Je to vidieť kdekoľvek na ulici a túto kombináciu obľubujú najmä páni. Ponožky s rôznymi kreslenými postavičkami alebo vzormi od výmyslu sveta. Mne osobne sa to veľmi páči a som rada, že ľudia vedia stále experimentovať.