TOP 3 najlepšie mobily pre rok 2018

Ak si chcete v roku 2018 vybrať mobil, ktorý by Vám najlepšie vyhovoval, či sa chcete riadiť odbornými recenziami, v oboch prípadoch to nie je také jednoduché, nakoľko trh s kvalitnými smartfónmi je naozaj bohatý. Ale na druhej strane je relatívne vysoká pravdepodobnosť, že voľba, ktorú uprednostníte, bude voľbou kvalitnou. A to aj v prípade, pokiaľ bude hľadať v cenovej kategórii do 200 eur. No pochopiteľne, existujú rozdiely v parametroch, funkciách, vybavení, dizajne,… máme tak skutočne z čoho vyberať, preto výber zúžme a poskúsme sa vybrať iba to najlepšie, čo nám rok 2018 ponúka. Zameriame sa na mobily prémiovej kvality (nad 400 eur).

výročí

Huawei P20 Pro
Jeho charakteristikou je predovšetkým veľmi kvalitný fotoaparát s troma snímačmi i celkové prevedenie, na základe ktorého je tento mobil zrejme najlepšou voľbou pre tých, ktorí radi fotia a pri fotení si dávajú sa záležať na detailoch. Ale pozor, takisto sa jedná o výkonný smartfón, v parametroch výkonnosti určite nezaostáva, drží sa špičky.

Samsung Galaxy S9 +
Je elegánom, čo zistíte hneď podľa prvého dojmu. Jeho najsilnejšou, respektíve najpríťažlivejšou stránkou je zakrivený displej, ale takisto celková vzájomná spolupráca funkcií s rýchlym výkonom. Skrátka praktické, rýchle a spoľahlivé operovanie bez viditeľnejších nedostatkov. Pokiaľ hľadáte typ mobilu, ktorý by priam dokonale vyhovel každým požiadavkám a mohli by ste sa na neho spoľahnúť prakticky pri každej operácii, toto je voľba pre Vás.

Iphone X
Mobil od Appleu pochopiteľne v tomto rebríčku nemohol chýbať a obzvlášť model X. V prípade veľkosti displeja a kvality fotoaparátu popravde existujú aj lepšie alternatívy, ale tento smartfón disponuje esom v rukáve- najvýkonnejším procesorom Apple A11 Bionic. Za zmienku stojí aj fakt, že Iphone X bez problémov spustí aj tú graficky najnáročnejšiu hru, čo je určite skvelá správa pre hráčov.

motivace

• Neodpustil by som si, aby som nespomenul ešte minimálne 2 skvelých kandidátov, akým je novinka od firmy Google a to Google Pixel 2 XL a smartfón od spoločnosti Xia, model Xiaomi Mi 8, čo je inovovaný nástupca skvelého XiaoMi Mi7.