Po čom ženy skutočne túžia?

Ak ste muž, asi si teraz poviete, že odpoveď na túto otázku neexistuje. Ženám sa predsa vyhovieť nedá, sú večne nespokojné, nadurdené a nevedia, čo chcú. Nie je to však úplne tak. Samozrejme, každá žena má svoje nálady, ale to má každý človek, muži nie sú výnimka. Pozrime sa spolu teda na to, čo poteší každú ženu a po čom naozaj túži.

prskavky

Pozornosť.Je veľmi dôležitá. Pokiaľ ste práve so svojou ženou a máte čas určený len pre ňu, tak jej ho venujte. Pozerať futbal s kamarátmi, či sa vŕtať v motore auta môžete aj neskôr. Teraz je čas pre vás a pre vašu ženu. Objímajte ju, bozkávajte, venujte jej všetky vaše pohľady, lichôtky a bude nadmieru spokojná.

Dôvera.Nielenže dôvera je jeden z najdôležitejších pilierov vo vzťahu, ženy túžia po tom, aby ste im dôverovali. Aby ste sa im zverili so všetkými vecami, ktoré vás trápia a tešia. Aby ste pred nimi neskrývali svoje pocity. Je jasné, že niektoré veci sú len medzi mužmi, ale nevynechávajte svoju ženu z vášho života. Chce byť jeho súčasťou.

šála

Buďte kreatívny.Vo vzťahu je väčšinou žena tá, ktorá plánuje, organizuje, vymýšľa. Občas má toho však dosť aj ona a nie je na škodu, aby ste nejaký výlet naplánovali vy a ona sa nemusela stresovať z toho, ako to dopadne.

Prekvapte ju.Ak by som tvrdila, že ženy neznášajú prekvapenia, klamala by som. Každú ženu poteší, ak ju občas prekvapíte kyticou, čokoládou, alebo príjemným večerom vo dvojici.

Pochváľte ju.Neberte za samozrejmosť to, že vám vaša milovaná navarí, operie, alebo len urobí kávu. Taktiež sa hneď nenaštvite, keď si kúpi ďalšie nové šaty, alebo jej príprava na večer s kamarátmi trvá dve hodiny. Pochváľte ju a buďte rád, že sa o seba stále stará a chce sa pekne reprezentovať.

Môže sa spoľahnúť.Ak niečo neviete dodržať, nesľubujte to. Ak niečo svojej žene sľúbite, dodržte to. Vaša žena sa chce na vás spoľahnúť, tak dodržujte svoje slovo.

Rešpektujte ju.Rešpektujte jej rozhodnutia, nápady a sny. Vážte si ju a dávajte jej to najavo.

klobouk

Ľúbte ju.A napokon to najdôležitejšie. Ľúbte ju, obetujte sa pre ňu, neponižujte ju. Nič nie je horšie ako chlap, ktorý večne uprednostňuje niekoho iného a slová ľúbim ťa hovorí z povinnosti. Ak to tak necítite, odíďte. Žiadna žena si nezaslúži byť s niekým, kto jej nevie dať to, čo si naozaj zaslúži.
Všetko toto a veľa iného platí na ženy, ale rovnako aj na chlapov. Vo vzťahu musí byť vyváženosť, kompromis a predovšetkým, dôvera a láska. Krásna žena je šťastná žena a šťastná je vtedy, keď ju naozaj ľúbite.

Posted in Web