Svadobné oznámenia


Čo vám napadne, keď sa povie svadba? Krásna nevesta v bielych šatách, vyzdobená sála, rozkvitnuté kvety, svadobné obrúčky, svadobné menu alebo svadobné oznámenia?

svatba

Svadobné oznámenia sú prvým oznámením toho, že sa idete brať (samozrejme, ak nerátame zásnuby na facebooku). Zásnuby tomu samozrejme predchádzajú, ale dnes sa už nenosí porekadlo, že do roka a do dňa od zásnub sa musíte zobrať. Je to skôr výnimka ako pravidlo. Ak chcú mať snúbenci aspoň trošku krásnu a nezabudnuteľnú svadbu na svadobných oznámeniach by si mali dať záležať. Sú totiž prvé, ktoré oznamujú svadbu a často hovoria o tom ako bude daná svadba vyzerať.

Ak sa niečo na svadbe nepodarí, tak stále tam je niekoľko ďalších a ďalších vecí, vďaka ktorým sa to stratí. Ale keď sa nepodaria svadobné oznámenie, nie je to čím zakryť. Pretože nič iné tým ľuďom zatiaľ nedávate. Iba svoje pozvanie na svadbu. Preto si na nich dajte záležať!

Domáca výroba alebo ich nechať vyrobiť v papiernictve alebo svadobnej agentúre? Čo bude lepšie?
Domáca výroba svadobných oznámení vás pravdepodobne vyjde lacnejšie. NO! Veľký pozor! Neoplatí sa na nich až natoľko šetriť, že budú odfláknuté, krivé a jednoducho škaredé. Ako som už spomínala hovorí to o vašej svadbe dosť veľa. Robí to predsa prvý dojem. Týmto vás však nechcem odradiť od svadobných oznámení robených doma, pretože aj doma sa dajú vyrobiť naozaj nádherné svadobné oznámenie, na ktoré len tak ľahko svadobčania nezabudnú, pretože do nich dáte aj kúsok samých seba.

zrcadlo

V papiernictve alebo v svadobnej agentúre vám vedia so svadobnými oznámeniami výborne poradiť, ale samozrejme si za takéto rady aj priplatíte. Nemusíte ísť však kvôli svadobným oznámeniam až do hlavného mesta, vyjde vás to lacnejšie, keď to budete riešiť v menších mestách alebo cez internet. Myslím, že pri takto vyrobených oznámeniach máte úspech zaručený.