Aj s veľkými to môže ísť rýchlo

Dnes posielame cez internet už takmer všetko. Dokonca aj zmluvy a iné dôležité dokumenty. Výnimkou nie sú ani extrémne veľké súbory. Napríklad také video zo svadby, alebo stužkovej slávnosti.  Našťastie existuje niekoľko riešení, ako si s týmto problémom poradiť.
 
dotek

„ uložto “, a „ úschovňa “. Tieto platformy na zasielanie súborov dnes patria k tým najvyužívanejším. Teda aspoň v našich končinách. V skutočnosti ale existuje omnoho viac a dokonca aj omnoho lepších spôsobov, ako takéto nadrozmerné náklady posielať. Prvou z týchto internetových služieb je CloudFile. Prvou možnosťou je registrácia, pri ktorej však za túto službu musíte platiť. Konkrétne poplatky závisia od toho, koľko virtuálneho priestoru budete využívať. Pokiaľ však nepotrebujete, aby boli odosielané súbory uložené, registrácia je viac ako zbytočná. Jediný rozdiel je totiž v tom, že bez vlastného účtu súbory ostanú na cloude uložené len deň, teda dvadsaťštyri hodín. Každý súbor, ktorý nahráte si aj zaheslujete. Takto máte istotu, že s k nemu nedostane nikto nepovolaný. Heslo musíte poskytnúť osobe, ktorej zásielku posielate. Bez neho, ju totiž neotvorí.
 
We Transferje taktiež veľmi dobrým spôsobom na posielanie takýchto súborov. Registrácia tu taktiež nie je potrebná, takže túto službu môžete využívať úplne zadarmo. táto platforma má však svoje obmedzenia, a to práve veľkosť súborov. Na jedenkrát môžete odosielať súbory s maximálnou veľkosťou 2 GB. Samozrejme, že existuje aj možnosť registrácie. V tom prípade na jedenkrát odošlete súbory s veľkosťou až 20 GB. Ročne vás takáto služba vyjde niečo okolo sto sedemdesiatich eur.

kontakty
 
Ak by vám tieto služby nevyhovovali, existuje ešte mnoho iných možností. Stačí trošku pohľadať na internete. Ak sa obávate toho, aby vám za posielanie súborov neboli naúčtované poplatky, stačí postupovať logicky. Bez registrácie  a zadávania osobných údajov, poprípade rovno čísla karty, neexistuje spôsob, ako za službu platiť. Vďaka tomuto pravidlu to zvládnu aj tí, ktorí s internetom nevedia pracovať na sto percent, alebo neovládajú angličtinu.
 

Posted in Web