Získajte atraktívne osvetlenie vďaka led pásikom

Vlastne už nie je žiadnou novinkou, že klasické osvetlenie je nahradené osvetlením s pokročilejšou technológiou známou ako LED, ktorá funguje na princípe svetlo emitujúcej diódy (Light Emitting Diode). Táto moderná alternatíva je predovšetkým úspornejšia, no takisto poskytuje zaujímavejšie možnosti.Vyskytuje sa totiž v rôznym formách. Pričom nemusíme vravieť iba o led žiarovkách, ale veľmi praktickým a trendovým riešením sú aj také LED pásiky 5m LED Produkt.

Moderným spôsobom s nimi dokážete skrášliť svoj interiér a vďaka svojmu dizajnu sa zmestia prakticky všade, čím sa hodia ako podsvietenie ľubovoľnej časti miestnosti alebo určitého objektu. Môžu slúžiť ako dekorácia, ale tiež ako funkčné osvetlenie, ideálne napr. v prípade ich umiestnenia na kuchynskú linku.

kuchyňa, nábytok

Využitie

Led pásikom sa dajú obohatiť aj schody, police, zrkadlá, vaňa v kúpeľni, priestor okolo TV, takisto sa s ním dá zvýrazniť napr. PC skrinka, tuning na aute,… a reálnych je ešte ďalších X možností. V stručnosti sa však dá povedať, že poskytujú dekoračný, ale aj funkčný účel a môžete s nimi osvetliť takisto pracovnú plochu.

  • Ak vás táto dotyčná forma svetiel zaujala, na internete nájdete veľa zaujímavých návodov, ako sa dajú využiť naozaj zaujímavým a tiež užitočným spôsobom. Dokážete s nimi oslobodiť vašu kreativitu.

led pásiky balenie

Tento špecifický dizajn pozostáva zo samolepiacej pásky a z druhej strany sú osadené úsporné diódy. Pokiaľ vám však ide prioritne o dekoračné využite týchto prvkov, potom je pravdepodobne najlepšou variantou ich prevedenie vo forme RGB, čo značí tri farby žiarenia- Red, Green a Blue, teda červenú, zelenú a modrú.

Vedeli ste že,…

Vzájomnou kombináciou červenej, zelenej a modrej vzniká klasické biele svetlo? Forma pásikov RGB však dokáže tieto farby rozdeliť na tri vzájomne odlišné samostatné jednotky. Výsledkom je následne atraktívny farebný efekt žiarenia.

Posted in Nezařazené