Keď nestojí včas

Erotická stimulácia, bozkávanie, dlhá predohra, nekonečné francuzáky, zaľúbené pohľady, intímne dotyky, nežné pohladenia po rozvášnenom tele, vzrušenie z nepoznaného, vlhkosť, ktorá už preteká cez nohavičky, dokonalá žena, vzrušujúce a spaľujúce bozky, srdce vám obom ide vyskočiť z hrude, v žalúdku máte motýliky, atmosféra je viac než napätá a vypätá, hrejivé dotyky, horúce telá, už pomaly nemáte žiadne zábrany…

A tebe sa aj tak ešte stále nepostavil? Keď to zistí tvoja nádejná a potenciálna partnerka, tak si myslíš, že zuteká radšej z kratšej cesty? Preto tak dlho odďaľuješ sexuálny akt, aby si nebol zahanbený, že ani po tejto úžasnej stimulácii nie si schopný povstať sám? Že aj napriek tomu, že to trvalo aj nejakú polhodinku, bolo na teba príliš krátko a potrebuješ ešte viac stimulácie na podanie lepšieho a hlavne pevnejšieho výkonu?

erotic-4835359_1920

Jedinou tvojou chybou teda je, že ti chýba rýchla erekcia. Na to, aby ti vstal tvoj kráľ z ríše mŕtvych potrebuješ toľko času, koľko žiadna žena na tieto aktivity nemá. Jasné, že majú rady dlhé a vášnivé maznanie a bozkávanie, no všetko má svoje medze a hranice. Už žiadnu ženu by asi nebavilo prehovárať tvojho kamaráta hodinu na to, aby vôbec zasunul. Potom sa vytráca všetka chuť, ktorú doposiaľ mala, keďže nadobudne pocit, že ťa k tomu snáď núti, keď sa ti inak nechce postaviť. V tom prípade potrebuješ rozhodne pomoc. Nebude to jednoduché, ale musíš zapučať boj so svojím vlastným telom a nastoliť rázny poriadok. Takto to ďalej nejde. Tvoj sexuálny život nebude na teba večne čakať a ty nemôžeš večne čakať na to, kým sa pánovi uráči sa konečne postaviť.

erotic-5217378_1920

Skúšaj, bojuj a hlavne si nenechaj ujsť tú peknú a mladú čajku, ktorá sa ti páči, len kvôli tomu, že sa bojíš, že ti to opäť nevyjde. Zaháj riešenie tohto svojho problému a uvidíš, že sa ti to podarí vyriešiť. Stačí len chcieť a nájsť tie správne tipy na tvoju rýchlu erekciu.