Správne zabalená zásielka v plastovej obálke

Prepravcovia v minulosti využívali najmä kartónové obaly na balenie tovaru. Tie ale zaberali veľa miesta, ľahko sa poškodili, natrhli najmä v rohoch a vysoké náklady na ich prepravu boli úmerné počtu prepravených kartónov. Moderné riešenia sú vo forme plastu, najmä kvalitných plastových obálok, ktoré sú výrazne menšie, nie sú robustné a znižujú samozrejme náklady na balenie a prepravu. Zákazník to pocíti na cene za službu a ušetrí.

envelope-4016187_640

Plastové obálky hpttps://www.2packsk.sk/obalky-sk/plastove-obalky-sk a ich široká ponuka sa vyznačujú moderným, odľahčeným dizajnom, mnoho krát aj v pestrom farebnom prevedení. Ich pevnosť a odolnosť voči je oceňovaná v domácej ale aj v medzinárodnej preprave, rovnako ako ich ľahkosť a nepriepustnosť voči vlhku a prachu. Len tak ľahko sa nepoškodia, nerozlepia a neroztrhnú, čo sa pri manipulácii s kartónovými balíkmi v minulosti stávalo často.

Aj ich obsah je utajený a to vďaka tmavej fólii, ktorá je vo vnútri obálky a dokonale splýva s jej vonkajšou časťou. Prach, vlhkosť alebo iné vplyvy na ňu nepôsobia vďaka hermetickej možnosti uzáveru plastovej obálky.

Využitie majú všade kam až siaha Vaša fantázia. V kancelárii na dokumenty, najmä pri ich internom zasielaní, na balenie drobného textilu, tlačovín alebo drobnejších predmetov, ktoré sú bez výrazne ostrých hrán. V ponuke sú dokonca aj s uškom, takže ich môžete uchytiť alebo zavesiť. Práve tieto ponúkané vzory sa uplatnia aj v domácnostiach a v dielňach kutilov. Ich farebné varianty a to dokonca aj pestré Vám umožnia rozlíšiť typy drobností a uskladňovať ich napríklad podľa sezóny alebo podľa typu výrobku.

Farebné omaľovánky, detské výkresy, drobné domáce výtvory – to všetko si môžu deti do nich uložiť a priučiť sa poriadku.

envelope-1438867_640

Takisto aktuálny a moderný online obchod ich má v mimoriadnej obľube. Nízke prepravné náklady, vysoká funkčnosť, odolnosť a pevnosť ich zaraďuje medzi najčastejšie využívané obalové materiály.

Sú rozhodne modernou formou predchádzajúcich kartónov a obalov.