Horúce dotyky tiel môžu byť veľmi vzrušujúce

Dotyky rúk sú pre človeka nenahraditeľné, dokážeme nimi prejaviť svoje city aj bez slov, stačí správny dotyk v správnej chvíli a všetko je jasné. Bez rúk sa nezaobídu ani masérky v erotických masážnych salónoch, ktoré nimi dokážu človeku privodiť neskutočné pocity, od príjemných dotykov až po vzrušenie, ktoré skonči vyvrcholením. K tomu môžeme dospieť aj pri nuru masáži Tantradiamond.

Nahé telá patria k erotickým hrám

O účinkoch masáže niet pochýb, tantrická masáž je takisto jedným z ich druhov, pri nej sa tiež používajú hlavne ruky, ale zapája sa aj celé telo, pretože tak je možné zvýšiť erotický prežitok. Vybrať si z mnohých druhov tú správnu masáž nie je jednoduché, pretože všetky ponúkajú svojim spôsobom príjemný, ale odlišný typ zážitku. V salónoch vám poskytnú očakávanú rozkoš a slasť pri každej z erotických masáží, zákazník však musí mať jasno v tom, čo chce zažiť.

Klasika je v ponuke tiež, okrem nej sú tam aj vzrušujúcejšie možnosti masírovania ako je napríklad masáž lingamu alebo nuru masáž. Každý, kto zavíta do erotického masážneho salóna, bude mať možnosť osprchovať sa, posilniť sa šálkou kávy alebo čaju a potom už len si vychutnávať neskutočne príjemné a vzrušujúce dotyky rúk masérky, ktorú si sám vyberie. Pri nuru masáži sa však používa aj nuru gél, vďaka jeho konzistencii sa všetky dotyky tiel budú zdať oveľa jemnejšie, hladšie a zároveň aj vzrušujúcejšie. Horúce a vzrušujúce bozky peknej ženy...

Podstata masírovania štýlom „nuru“ tkvie v absolvovaní spoločnej očisty s masérkou v sprche, kde začína predohra, potom rituál pokračuje masírovaním rukami a celým telom, nazývané aj „telo na telo“. K tomuto rituálu sa využíva spomínaný nuru gél na zosilnenie účinkov dotykov rúk na celom tele a celého tela, každý pohyb je príjemne kĺzavý, jemný a stále vzrušujúcejší, až sa skončí rozkošou a pocitmi slastného vyvrcholenia. Táto masáž sa vykonáva na špeciálnej plachte, ktorá sa používa iba tento druh masáže a zistiť to môžete, ak navštívite salón v Bratislave a jednu takúto masáž aj absolvujete.