Čo riešia ženy

Keď sa povie slovo ženy https://www.allsort.sk/zeny-1, vybaví sa každému elegantné, milé, milujúce, nežné a krásne stvorenie. My ženy sme všeobecne v niečom iní ako muži – muži sú skôr tvrdší a ženy zase naopak citlivejší. Tým nehovorím to, že to v nejakých prípadoch nie je aj naopak. Ženy rady nosia šperky a zaujímajú sa o módu. Poďme si teda povedať niečo bližšie o ženách. Ako som už spomenula, tak ženy sa veľmi zaujímajú o módu, šperky a outfity. Rozoberme si to

a) Ženy rady nosia šperky a všelijaké doplnky – medzi doplnky najčastejšie patria slnečné okuliare, alebo napríklad taká kabelka rôznej farby – modrá, čierna, zelená, červená, záleží na preferenciách ženy.
b) ženy nepohrdnú ani šperky – každá má rada iný druh a vyberá si medzi bižutériou, zlatými šperkami, striebornými šperkami a menej známymi platinovými šperkami

kalhoty

Čo nesmie chýbať v šatníku ženy?

Väčšina žien toho „nežnejšieho typu“ oveľa radšej nosia romantické veci, ako napríklad sukne, šaty, ako tenisky a džínsy. Niektoré ženy to majú ale zase naopak a nosia radšej džínsy radšej, než tie také „nežnejšie“ veci, ako sú sukne a podobne.
Ženy sa veľmi zaujímajú o módu. Ja najradšej nosím tričká (najlepšie v pastelových farbách) a kombinujem ich s voľnými nohavicami. Nemám rada príliš upnuté nohavice. Aby som to uviedla na pravú mieru – po pôrode som totiž rada, keď nosím skôr pohodlnejšie veci, ktoré rada nosím a ktoré sú mi príjemné a nijako ma neťahajú. Máte to aj tak? Je totiž veľmi dôležité spomenúť hlavnú myšlienku tohto článku. Nie je dôležité, aby ste nosili to, čo chce od vás okolie, aby ste nosili. Mali by ste nosiť to, čo je vám príjemné av čom sa cítite dobre. A ak vám do toho niekto hovorí a stále vám hovorí, nech nosíte toto a tamto nie, nepočúvajte ich. Je to iba vaša vec a verte mi, mali by ste nosiť to, čo je vám príjemné, či sa to niekomu páči, alebo nie. Nezabudnite na hlavnú myšlienku tohto článku.

Posted in Nezařazené