Užite si tantru všetkými zmyslami

Ľudský zrak je najdôležitejší telesný zmysel, nevidiaci ľudia prichádzajú o mnoho krásnych životných zážitkov a hoci si vedia v živote poradiť aj bez neho, nikdy nemôžu zažiť tú krásu a rozkoš, ako človek, ktorý je zrakom obdarený v plnom rozsahu. Len si predstavte, že by ste sa vybrali na tantrickú masáž, a tam by ste prišli o to potešenie sledovať obnaženú masérku, jej krásne telesné krivky a všetky božské partie, ktoré sa vás bezprostredne dotýkajú. Na ženskom tele je krásne úplne všetko, a komu sa páči nielen tvár, ale aj bruško, prsia, zadok, stehná aj chodidlá, vďaka zrakovému vnemu si tu príde na svoje.

tantra masáže

Sluch je tiež dôležitý orgánový zmysel a na masáži niektorých mužov vzrušujú aj sluchové vnemy, napríklad ak si doprajete vzájomnú masáž a darí sa vám dievča na vašom tele svojimi dotykmi vzrušovať a prinášať jej rozkoš, akú vám dopraje aj ona sama. Jej vzdychy sú zdrojom potešenia a radosti zo vzájomného blízkeho kontaktu.

Hmat – o hmate sa určite nie je nutné rozpisovať, pretože kvôli tomuto telesnému zmyslu sa dochádza na všetky typy masáží. A ak je masérka ochotná, požiadajte jej, aby vás masírovala aj svojimi chodidlami, tie sú totiž hmatovým orgánom a ich dotyky na vašom tele budú príjemné aj pre ňu.

krásne dievča

Čuch – väčšina mužov citlivo reaguje na vône v tantrickom salóne a môže ich vzrušiť aj vôňa masérkinho potu. Je to celkom prirodzená reakcia, ktorá súvisí s ľudskou DNA a vhodnosťou na počatie potomstva. Aj keď sa tu nebude odohrávať žiadny sex, môže vôňa ženského potu prispieť k väčšej rozkoši.

Chuť – ak máte možnosť mať na tantre k dispozícii aj vhodné občerstvenie, potom si tu môžete dopriať nealkoholické nápoje alebo zmes orechov a sušeného ovocia. Zapovedaný je tu ale alkohol, cigarety aj drogy. A ak chcete tip na osviežujúci drink, doprajte si šťavu z karotky kombinovanú s jablkom alebo pomarančovú šťavu.