Kto chce krásu a zdravie v jednom, hľadá kvalitu!

Ženské pohlavie je nežné a krásne, tak prečo potrebujeme vyzerať ešte lepšie ? Odpoveď je jednoduchá – muži. Chceme ich očariť už na prvom rande alebo sa len tak bavíme ich unesenými pohľadmi pri každodenných prechádzkach. To isté platí aj v práci. Ku krásnej vizáži nesmie chýbať aj kompletne premyslený outfit a voňavka je už len čerešničkou na torte. Nepríjemný zápach z oblasti podpazušia vyženieme deodorantom a nemusíme sa tak obávať spotených máp na tričku. Táto .. vynaložená námaha sa však nemusí dvakrát oplatiť. Je síce pravda, že drahšie produkty bývajú omnoho lepšie než lacné využívajúce rôzne marketingové ťahy. Dá sa však nakúpiť aj taký tovar, ktorý bude k vašej pokožke šetrnejší aj za výhodnejšiu cenu. Ktoré sú tie dobré, a ktorým sa treba vyhýbať ?

make up

BB krémy – marketingový ťah alebo výhra ?
Je dokázané že každá piata žena na svete vlastní doma aspoň jeden BB krém rôznej značky, a teda rôznej kvality. Je to vlastne krém v spojení s make-upom, ktorý sľubuje lepšie zakrytie nedokonalostí ako samotný make-up. Jeho zloženie tiež zahŕňa radu ochranných prvkov, ktoré pokožku nielen hydratujú, ale aj zvyšujú efekt mladšieho vzhľadu. Navyše sú známe tým, že pokožku zbytočne nemastia, nespôsobujú fľaky a obsahujú aj sérum proti akné. Niektoré sú dokonca lepšie než rad krémov na opaľovanie s ochranným faktorom.

kosmetika

Určite už nedočkavo čakáte na najlepší BB krém dostupný na Slovenskom trhu. Po vyskúšaní tridsiatich troch žien sa dostavili výsledky a z mnohých značiek ostali tri najlepšie hodnotené produkty vôbec. Na prvom mieste sa umiestnil Nivea BB krém 5v1. Svojou obľúbenosťou vďačí svojím špeciálnym zložením, pretože je obohatený o množstvo minerálov a provitamín B5, ktoré spoločne pomáhajú podráždenej a suchej pleti. Zjemňuje aj výskyt pórov a poskytuje príjemne matný efekt. V drogériách sa pohybuje v rozmedzí od sedem do desať eur. Na druhom mieste sa umiestnili produkty značky Garnier a na treťom Dermacol, z ktorých sa obidva na trhu pohybujú maximálne do desiatich eur. Najhoršie hodnotené BB krémy sú Clarins BB skinperfecting cream a produkty značky Maybelline. Obsahujú totiž širokú paletu polyetylénglykolov, ktoré narúšajú acidobázickú rovnováhu pleti.