Unikátne sklenené dvere

Nevšedná náhrada klasických dverí tak ako ich poznáme novým a moderným materiálom zo skla dodá každému interiéru závan avantgardy, elegancie a nadčasovosti.

Ponuky sklenené dvere sa nemusíte obávať, technológia výroby sklenených dverí je patentovaná a podporená certifikátmi kvality a najmä bezpečnosti. Ponúkané sklenené dvere spĺňajú všetky štandardy, ktoré sa od nich vyžadujú, sú spoľahlivé, kvalitné, majú ľahkú manipuláciu a údržbu a nevšedný dizajn, ktorý rozžiari interiér. Sú takmer samostatným doplnkom a nevyžadujú iné podporné prvky, ich krása je v jednoduchosti, elegancii, funkčnosti a čistote.

living-room-2046668_640

Využitie je tak široké – preto Vám odporúčame získať inšpiráciu na ponúkanej web stránke, kde v rámci nezáväzného on line chatu získate aj odborné informácie, rady a potrebné skúsenosti profesionálov.

Na výber máte možnosť osadenia dverí do obložkovej zárubne alebo riešenie pomocou otvárania na pántoch, kedy sú možnosti upevnenia pánt, stena, sklo alebo pánt, sklo, sklo prípadne pánt osadený do zárubne. Osobitnou kapitolou sú sklenené posuvné dvere, ktoré šetria priestor, prípadne delia veľký celok na menšie a veľmi praktický využívajú celý interiér. Dokážete si pomocou neho zorganizovať menšie pracoviská, oddychové zóny, fajčiarske elegantné salóniky alebo nadčasové relaxačné miestnosti.

Ak si zvolíte riešenie do zárubne získate efekt čistej celosklenenej plochy s modernými doplnkami, ľahkou údržbou, jednoduchou manipuláciou a veľmi dlhou životnosťou bez poškodenia povrchu dverí.

Sklo je stabilné, odolné, postačí Vám handrička a vhodný roztok, krása dverí ostáva nemenná počas dlhého obdobia a počiatočná investícia sa rýchlo navráti.

architecture-932157_640hall-4132090_640

architecture-932157_640

Sklo dokonale prepúšťa svetlo, vytvára aj z tmavého a vysokého priestoru ideálnu plochu na pracovanie, oddych, relax, prípadne štúdium.

Voľbou povrchovej úpravy skla si sami zvolíte charakter priestoru, či už diskrétny, elegantný, otvorenejší alebo pracovný a konzervatívny.

Samotné sklenené dvere nepotrebujú zbytočné doplnky, ich krása je v jednoduchom estetickom dizajne a v nadčasovej funkčnosti.

Inšpirujte sa a zvoľte si vlastné riešenie sklenených dverí.