Krása z prírody v ampulkách


Kozmetické ampulky sú určené pre starostlivosť o pleť. Či vás trápia vrásky, pigmentové škvrny, ovisnutá, unavená pleť, alebo chcete pokožke dopriať vitamíny kozmetické produkty v ampulkách dodajú vašej pleti to čo práve potrebuje. Kombinácia prírodných zložiek, kyseliny hyalurónovej a vysokých koncentrácii aktívnych látok v ampulkách je zárukou takmer okamžitého a dlhotrvajúceho výsledku.

ampulky

Ampulky plné prírodných látok.
V poslednom období sa na kozmetickom trhu môžete stretnúť s prípravkami určenými na starostlivosť o pleť v ampulkách. Oproti bežnej kozmetike sú výnimočné svojim zložením. Obsahujú vysoké koncentrácie účinných látok z prírodných zdrojov. Aby zostala ich účinnosť zachovaná čo najdlhšie balia sa koncentrované extrakty do ampuliek. Ampulky sú vzduchotesné, kyslík k nim nemá prístup a tak nedochádza k znehodnocovaniu obsahu.

líčení

Ako na ampulky.
Otvoriť ampulku môže byť problém, hlavne ak si uvedomíte cenu, ktorú ste sa ňu dali a možnosť, že ju pri otváraní rozbijete. Neobávajte sa toho. Ampulky sú navrhnuté tak, aby sa dali ľahko a rýchlo otvoriť. Uchopte ampulku do vreckovky. Vrch ampulky (hrdlo) chyťte do druhej ruky a potiahnite smerom nadol. Hrdlo ampulky povolí a vy sa dostanete k jej obsahu.

Použitie ampuliek.
Obsah kozmetických ampuliek nie je veľký – zväčša ide o 1 až 2 ml koncentrátu. Tento objem použijete na jeden krát, ak nie, môžete ampulku podľa možností čo najlepšie uzavrieť (aby ste zabránili prístupu vzduchu) a zvyšok použiť ďalší deň. Ak by ampulka zostala otvorená dlhšie sľubovaný účinok by sa nemusel dostaviť.
Obsah ampulky naneste na vyčistenú pleť, krk a dekolt. Nemusíte sa obávať, obsah aj keď sa to nezdá vám bohato postačí. V ampulkách sú vysoké koncentrácie účinných látok, pár kvapiek postačí na tvár, pár na krk a pár na dekolt. Obsah ampulky krúživým pohybom rozotrite po tvári a poklepávaním prstov po pleti vmasírujte do kože. Počkajte kým sa koncentrát vstrebe a ak to považujete za nutné použite ďalšie prípravky na starostlivosť o pleť.

kosmetika

Ampulky sa predávajú v balení po 7 ampuliek s obsahom 1, alebo 2 ml koncentrátu. Každý deň užite jednu ampulku maximálne 7 dní po sebe. Následne si dajte mesiac prestávku. Táto 7 dňová kúra bohato postačí na zlepšenie stavu vašej pleti.