Pevné a stabilné plastové kontajnery na ťažké náklady

Plastové kontajnery Schiller Allibert sú určené na prepravu robustného a ťažkého nákladu. Sú veľmi stabilné a pevné a zároveň hygienický nezávadné a vyhovujúce pre každý druh tovarov. Pevný a stabilný materiál udrží aj vysokú záťaž, má dlhú životnosť a to je to, čo ho robí nanajvýš zaujímavým. Materiál je pevný, stabilný a aj ekologický, keďže sa dá recyklovať a opätovne používať. Je teda vhodný na dopravu i skladovanie a to v rôznych možných odvetvia priemyselnej výroby alebo aj v potravinárstve alebo poľnohospodárstve.

preprava tovaru

Plastové kontajnery majú rôzne veľkosti, rozmery, objemy a dizajn. Tvar je teda naozaj jednou z dôležitých parametrov. Kontajner totiž musí byť kompatibilný aj s ďalšími elementmi vo výrobe. Napríklad s takými automatizovanými linkami alebo s prepravnými prostriedkami. Musí sa s ním dobre a ľahko manipulovať. Ergonomické vyhotovenie dáva každému modelu ešte niečo naviac. Mnohé sa dajú sledovať modernými technológiami na diaľku a môžu tak byť súčasťou mnohých sofistikovaných a automatizovaných riadiacich procesov. Zvlášť sa hodia pre automobilový priemysel, avšak všade, kde sú potrebné moderné a optimalizačné riešenia sa plastové kontajnery tejto značky viac než zídu.

skladovanie toaru

Plastové kontajnery sú certifikované aj pre potraviny a podobné citlivé komodity. Zvlášť sa dá vyzdvihnúť model BigBox, ktorý oplýva vynikajúcimi vlastnosťami, pevnou konštrukciou a dlhou životnosťou.Preprava cez plastové kontanery má mnohé požiadavky na všeobecné normy a štandardy a aj tu môžeme s úplnou presnosťou povedať, že plastové kontajnery Schoeller Allibert spĺňajú všetko potrebné normy a najvyššie priemyselné štandardy. Stávajú sa tak špičkovými vo svojej oblasti. Neváhajte teda a pozrite si bohatú ponuku modelov, ktoré môžu vo veľkom uľahčiť aj vašu prácu, výrobu alebo distribúciu. Urobte veľký krok vpred v kvalite a efektivite.

Posted in Nezařazené