Náradie Ryobi 18V

Žijeme v dobe, kedy sa nájde iba zopár mužov, čo sa zaujímajú o opravu pokazených vecí v domácnosti a je to dokonca aj ich koníčkom. Práve títo muži k práci potrebujú spoľahlivé náradie, ktoré ich nikdy nesklame a bude kvalitné. Na trhu je veľa značiek, ktoré ponúkajú rôzne náradia, no medzi tie najznámejšie a tiež najkvalitnejšie patrí rozhodne Ryobi.

images (1)

Ryobi je japonská značka špecializujúca sa na elektrické, technické a záhradnícke produkty a príslušenstvo k nim. Je na trhu už od roku 1943, čiže vo svojom odbore naozaj nie je nováčik. Medzi hlavné kritériá, podľa ktorých sa líšia Ryobi produkty medzi sebou je veľkosť napätia. V dnešnom článku sa zameriame práve na Ryobi 18V DMnaradie, teda na prístroje, ktoré disponujú 18 Voltovým napätím. Všetky tieto prístroje ponúkajú obrovskú výhodu, a tou je prenášateľnosť. Môžete ich teda používať aj bez priameho elektrického zdroja v podobe zásuvky. Stačí ku nim špeciálna nabíjačka Ryobi one +, ktorá zabezpečuje toto zvýhodnenie.

5556_akumulator-ryobi-18v-1x-2-5-ah-li-ion

Osemnásť voltových zariadení od značky Ryobi je naozaj nespočetné množstvo. Napríklad tu nájdeme bezuhlíkové skrutkovače so šiestimi rôznymi režimami, ručné vysávače, kompresory… ak hľadáte vŕtačky, ste tu správne. Ryobi totiž ponúka okrem mnoho ďalších aj príklepovú vŕtačku za asi 190 eur. Skrutkovače sa pohybujú približne od 70 do 400 eur. Nájdete tu aj rôzne šabľové píly, v cenovom rozmedzí asi od 150 do 300 eur. Niektoré ceny náradí a zariadení sa vám môžu zdať vyššie, no pre obyčajných kutilov stačia i tie lacnejšie varianty. Tie drahšie sú určené pre profesionálov či dokonca firmy, ktoré sa venujú stavebníctvu a podobných odvetviam.

Zaujala vás táto ponuka? Ak áno, určite neváhajte a prezrite si aj viac produktov od japonskej značky Ryobi. Ich kúpu ľutovať nebudete, naopak. So zakúpeným produktom budete určite veľmi spokojní a nedáte naňho zanevrieť.