NEUVERITEĽNÉ METÓDY KRÁSNYCH ŽIEN

Bieliace intímne mydlá
Ľudia chcú väčšinou presne opak toho, čo im príroda nadelila. Ženy s bledou pokožkou húfne navštevujú soláriá, aby ich koža zhnedla a naopak, ženy s tmavou pokožkou robia všetko preto, aby sa ich pokožka vybielila o niekoľko odtieňov. Počuli ste už o mydlách, ktorými sa bielia ženské intímne partie ?   Tešia sa mimoriadnej obľube v Indii, kde vznikli. Dokonca reklama na dané mydlo uvádza, že žena, ktorá ho začne používať, sa  bude tešiť z väčšieho pôžitku v intímnej sfére a intenzívnej sviežosti.

mýdlo

Gejsha Facial, inak povedané maska z trusu
Koho by napadlo, že japonské gejše natierali svoje krásne tváre práve vtáčím trusom? Najviac obľubovali trus zo slávika, pretože údajne vyživoval a rozjasňoval pokožku. Verili by ste, že i v dnešnej dobe sa nájde veľa žien, ktoré na gejšinu masku nedajú dopustiť? Nie? Tak vedzte, že práve stále mlado vyzerajúca Victoria Beckham je jednou z nich. Samozrejme, tento trus je špeciálne upravený tak, aby bol vôbec vhodný na aplikáciu na pokožku. Ešte predtým ako sa zmieša s inými výživnými látkami, sa vydezinfikuje ultrafialovým svetlom.

gejša

Placentou ku krásnej pokožke?
 Placenta sa po pôrode stáva nechcenou bezcennou hmotou, jednoducho odpadom. Ale to iba naoko. Málokto sa zamýšľa nad tým, aká je v skutočnosti svojim zložením placenta výnimočná a vzácna. Udržiava pri živote dieťa 9 mesiacov a je nabitá cennými výživnými látkami. Mnohé kozmetické firmy dnes pridávajú placentu v usušenej forme do luxusných krémov, ktoré sa stali vysoko cenenou pomôckou v boji proti starnutiu, pretože dokážu udržať pokožku hydratovanú a zároveň podporujú tvorbu kolagénu. Veľkou fanúšičkou práve tejto terapie je napríklad  šarmantná a večne mladá Eva Longoria.
Tak čo, dali by ste sa na jednu z týchto procedúr nahovoriť? Alebo radšej ostávate verné svojim overeným receptom? 

NEUVERITEĽNÉ METÓDY KRÁSNYCH ŽIEN
Ohodnoťte příspěvek